INFORMACJA:
Ząbkowice Śląskie
Ząbkowice Śląskie : wszystkie kategorie : było do 22 września
50-315 Wroclaw Adrspach Antoniów 44 Bardo Bartne Biała Białka Biały Kościół Bielany Wrocławskie Bielawa Bierutów Bogatynia Bolesławiec Bolków Borowa Borzęcin Borzygniew Brochów Brzeg Dolny Brzezinka koło Oleśnicy Budzów Bukowiec Byków Bystrzyca Górna Bystrzyca Kłodzka Chałupy Chełmsko Śląskie Chmielno Chojnów Chrośnica Chrzanów Ćmielów Czernica Czeszów Dąbki Dębki Długołęka Długopole Zdrój Dobroszyce Dobrzykowice Dolní Vítkovice Dołżyca Domaszczyn Domaszków Duszniki Zdrój Działoszyn Dzierżoniów Dziwiszów Dziwnów Fil'akovo/ Słowacja Forst (NIemcy) Gajów Galowice Głogów Głuszyca Głuszyca-Łomnica Gmina Sobótka Gmina Stoszowice Gniewoszów Godzieszowa Goerlitz Gola Dzierżoniowska Góra Świętej Anny Görlitz/Zgorzelec Gorzanów Grębocice Grodowiec Grodziszcze Halinów Henryków Jakuszyce Janowice Wielkie Jarosławiec Jawor Jaworzyna Śląska Jedlina -Zdrój Jelcz-Laskowice Jelenia Góra Jelenia Góra, Cieplice Jezierzany Jordanów Śląski Kamieniec Wrocławski Kamieniec Ząbkowicki Kamienna Góra Karpacz Karpniki Kąty Wrocławskie Kębłowice Kępice Kiełczów Klczków Kliczków Kłodzko Kobierzyce Komorniki-Chomęcice Kotla Kowary Krobielowice Kromnów Krośnice Kryształowice, pod Wrocławiem Krzepice Krzeszów Krzyżanowice Krzyżowa Książ Kudowa-Zdrój Kunów Lądek Zdrój Lądek Zdrók Łagiewniki Laski Łazy Legnica Leśna Lewin Kłodzki Łomnica Łosice Łozina Lubań Lubań-Zaręba Lubawka Lubiąż Lubiechowa Lubiewo Lubin Lubomierz Lwówek Śląski Malczyce Maniów Marcinowice Michałów Michałowice Michałowice pod Krakowem Międzygórze Międzylesie Miękinia Mieroszów Milicz Miłków Mirków Młoty Morzyszów Muchów Mysłakowice Mysłakowice-Bukowiec Myślibórz Nadolice Wielkie Niedzwiedź Nowa Morawa Nowa Ruda Nowa Sarzyna Nowa Słupia Nowica Nowina Nowy Gierałtów 3 Nowy Kościół Oborniki Śląskie Oława Ołdrzychowice Kłodzkie Oleśnica Oleśnica Mała Oleśnica Śląska Olszyny Opolno-Zdrój Orłowiec Orneta Osiecznica Osolin Ostroszowice Owiesno-Bielawa Paczków Pawłowice Piaski Szczygliczka Piechowice Piechowice-Michałowice Piechowice-Pakoszów Piecowice Piekary Śląskie - Brzeziny Śląskie Pieńsk Pieszyce Podgórzyn Pogórze Kaczawskie Polanica Zdrój Polkowice Ponikwa Poręba Prochowice Pruszowice Przełęcz Tąpadła Przesieka Puszcza Knyszyńska Pyskowice Radków Radomice Radwanice Radzimowice Rębiszów Rogoźnica Sankt Petersburg Ścięgny Ścinawa Ścinawka Średnia Siechnice Siedliska Ślęza Smolec Sobótka Sokołowsko Sosnówka Srebrna Góra Środa Śląska Staniszów Stara Kamienica Stare Jabłonki Stary Wielisław Stefanów 62 Stolec Stronie Śląskie Struga Strzegom Strzelin Sucha Górna Sulęcin Sulisławice Sulistrowice Sulistrowiczki ŚWiątniki Świdnica Świebodzice Świeradów Zdrój Syców Szalejów Dolny Szalejów Górny Szczawno Zdrój Szczodre Szklarska Poręba Tarnowiec Trzebnica Twardogóra Tylice Wałbrzych Walim Wąsosz Wesołowa Wilkanów Wilkszyn wińsko Wleń Włodowice Wojanów Wojanów - Jelenia Góra Wojcieszów Wojkowice Wojnowice Wojsławice Wolimierz Wołów Wrocław Wrocław i Karkonosze Wrocław, Polska Wrocław, Stary Ratusz Wrocław, Szczawno - Zdrój, Lubin Wyspa Pasman Chorwacja Ząbkowice Śląskie Zachełmie Zagórze Śląskie Zagrodno Żarki Żarów Zawonia Zgorzelec Ziębice Zielonki Zielonki Parcele Złotoryja Złoty Potok Złoty Stok Żmigród Żytno
Koncert Jubileuszowy z okazji 30 lat pracy artystycznej
15 września 2026 - 18:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
1 952muzyka
Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"
21 czerwca 2026 - 20:30
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
1 155teatr
Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"
21 czerwca 2026 - 18:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
1 184teatr
Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"
21 czerwca 2026 - 18:00/20 » więcej terminów
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
1 087 991teatr
Don Vasyl z Zespołem - 55-lecie
16 maja 2026 - 18:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
472muzyka
Z żartami nie ma żartów - 20-lecie
28 kwietnia 2026 - 17:30
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
546teatr
Z żartami nie ma żartów - 20-lecie
28 kwietnia 2026 - 17:30
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
1 676 041teatr
czyli nasi na wakajkach w Egipcie
25 kwietnia 2026 - 16:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
532teatr
Pokaz iluzji dla całej rodziny
12 kwietnia 2026 - 16:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
410teatr
Pokaz iluzji dla całej rodziny
12 kwietnia 2026 - 14:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
ul. Rynek 24, 57-200 Ząbkowice Śląskie
51 805teatr
Pokaz iluzji dla całej rodziny
12 kwietnia 2026 - 16:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
557 635teatr
Zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie
13 marca 2026 - 17:00/19
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
1 065 046teatr
"Niezły bajzel" - NOWY PROGRAM 2026
27 lutego 2026 - 19:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
525 525teatr
Niewąska komedia teatralna!
30 listopada 2025 - 17:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
1 343 524teatr
Grzegorz Dolniak stand-up "Mogło być gorzej"
25 listopada 2025 - 19:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
509 469teatr
Kabaret Smile "CONTRA".
12 września 2025 - 17:00 » więcej terminów
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskiejest więcej miejsc
802 354teatr
Tribute to Abba teatru Variete Muza
21 czerwca 2025 - 19:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
205 683teatr
LA BOMBE - gorący spektakl w gwiazdorskiej obsadzie
22 lutego 2025 - 17:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
1 046 562teatr
Kabaret Smile "CONTRA"
1 lutego 2025 - 16:00
Hala Słoneczna
Powstańców Warszawy 7i Ząbkowice Śląskie
145 975teatr
Przezabawna farsa w gwiazdorskiej obsadzie! Hit 2023!
27 października 2024 - 15:30/18
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
1 293 531teatr
Rafał Sumowski w programie "Skok w blok" + open mic
7 marca 2024 - 19:00 » więcej terminów
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
957 268teatr
Dwie morgi utrapienia, czyli zróbmy sobie wnuka
8 grudnia 2023 - 17:30/20
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
75 980teatr
Klimakterium i już
8 września 2023 - 17:00
Ząbkowicki Ośrodek Kultury
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
12 018teatr
Ząbkowice Śląskie| Antoni Syrek-Dąbrowski | ŻYCIE |16.03.23 godz.19.00
16 marca 2023 - 19:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
14 073teatr
Teresa Werner
9 października 2022 - 17:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
455 073muzyka
Program "Uwaga na łosie!"
5 lipca 2022 - 19:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
689 453teatr
Grupa MoCarta | Koncert w Ząbkowicach Śląskich
23 kwietnia 2022 - 19:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
17 088teatr
Babski Przekręt | Spektakl w Ząbkowicach Śląskich
27 marca 2022 - 17:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
15 043teatr
Koncert świąteczny: Kolędy przy kominie
19 grudnia 2021 - 18:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
11 884muzyka
Koncert świąteczny zespołu PECTUS
19 grudnia 2021 - 18:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
16 623muzyka
Edyta Geppert
12 listopada 2021 - 18:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
15 085muzyka
Kabaret Moralnego Niepokoju
5 listopada 2021 - 17:30
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24 Ząbkowice Śląskie
27 189teatr







